About us

DBK Parts to sieć sprzedaży, w ramach której Grupa DBK dostarcza klientom części zamienne do pojazdów ciężarowych i dostawczych wszystkich marek, a także do przyczep, naczep oraz autobusów. W ofercie DBK PARTS jest dostępny kompletny asortyment części oryginalnych i zamienników do pojazdów wiodących marek oferowanych przez Grupę DBK – DAF, IVECO, MAN, KOGEL, KASSBOHRER – oraz większości pozostałych znanych marek.
  

Dzięki rozbudowanej sieci sprzedażowej i serwisowej w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem możemy zaproponować klientom szerszą gamę produktów, sprawniejszą obsługę, korzystne warunki handlowe oraz możliwość wymiany części w jednym z naszych serwisów. Współpraca z czołowymi producentami części zamiennych, m.in.: MONROE, AL-KO SAF, BPW, FRAS-LE, HENGST, MAN-FILTER TEXACO WABCO, SAMPA, TRP, BOSCH, EATON, PETERS i wiele innych daje gwarancję dobrej jakości i ceny.

  
 Rzetelnie informujemy klienta, która część wymaga wymiany, a która naprawy. Czy jest możliwe zastosowanie tańszego zamiennika, czy trzeba postawićna produkt oryginalny – każdą z tych opcji posiadamy w naszej ofercie i możemy doradzić naszym klientom optymalne rozwiązania.

Zaplecze zarówno techniczne jak i magazynowe, a przede wszystkim szeroki zakres autoryzacji oraz przeszkolona kadra pracowników, daje nam możliwość fachowej i kompleksowej obsługi napraw powypadkowych niezależnie od marki i rodzaju zabudowy. Stacje naprawcze posiadają urządzenia do prostowania kabin, ram pojazdów i naczep, w tym także systemy laserowego pomiaru punktów bazowych oraz kabiny lakiernicze, które umożliwiają wjazd całego ciągnika siodłowego.

 

Zespół naszych doradców czuwa nad kompletnością oraz poprawnością wymiany informacji i dbania o interesy Klientów Grupy w relacjach z Towarzystwami. ubezpieczeń.Grupa DBK to największy dostawca produktów i usług dla branży TSL (transport-spedycja-logistyka) w Polsce. Nasze oddziały są zlokalizowane na terenie całego kraju – obecnie to 24 oddziały sprzedażowo-serwisowe, w których przewoźnicy znajdą wszystkie produkty niezbędne do prowadzenia biznesu: 

pojazdy ciężarowe i dostawcze, naczepy każdego typu, używane pojazdy użytkowe, wynajem pojazdów użytkowych, ubezpieczenia, leasing, usługi serwisowe, części zamienne, stacje kontroli pojazdów, myjnie.

Części zamienne mogą Państwo zakupić stacjonarnie w naszych oddziałach oraz drogą online poprzez nasz sklep DBK Parts.

 

JAK DZIAŁA SKLEP DBK PARTS?

- kompletny asortyment części zamiennych wszystkich najważniejszych marek pojazdów ciężarowych i naczep

- sprzedaż w 24 punktach handlowo-serwisowych w całym kraju- realizacja zamówienia do 24 godzin

- dostępność części zamiennych do różnych pojazdów, nawet nietypowych i rzadkich

- szybka realizacja zamówień części dostępnych tylko u dealerów pojazdów

- wsparcie pracownika przy doborze części i umówieniu pojazdu na serwis